Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Otwarty Pasaż Kultury - piknik sąsiedzki [relacja]

Pierwszy sąsiedzki piknik "Otwarty Pasaż Kultury" za nami. Ulica Radzymińska 121 i 123, czyli adresy pod którymi znajdują się placówki Arteneum oraz Dom Otwarty wypełniła się radością, kolorami, atrakcjami dla najmłodszych i dla starszych a przede wszystkim Wami, którzy tłumnie przybyliście by spędzić to popołudnie na Pasażu Kultury.

Można było namalować tęczę, zrobić własne przypinki, pośpiewać z Kołokoncertami, powędrować z Koziołkiem Matołkiem, popróbować sił w szyciu na maszynie, a także poszyć jak prawdziwy chirurg. Spędzić czas przy wspólnym stole, odpocząć w strefie relaksu, obejrzeć prace uczestników zajęć naszych placówek i powzruszać się podczas przepięknych występów na koncercie. Zadbać też o zdrowie mierząc ciśnienie czy poziom cukru. I wziąć udział w otwarciu pierwszego książkomatu na Targówku. A także spotkać się z nami, osobami prowadzącymi placówki na Pasażu Kultury, porozmawiać, zapytać, podzielić się pomysłami.

Dziękujemy za ten czas wszystkim Wam obecnym a także partnerom i wystawcom: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Fundacja Idylla, Fundacja Giganci, Hufiec ZHP Warszawa-Praga-Północ im. Wigierczyków, ZOZ Białołęka Targówek, Foodsharing Warszawa, FAZON/POPON oraz instruktorkom i instruktorom zajęć z Domu Otwartego.

Wspaniałe jest tworzyć miejsca otwarte i dostępne. My mamy taką możliwość dzięki pomysłom, determinacji i sercu osób zarządzających Dom Kultury Świt: Dyrektorkom Lidii Krawczyk i Kasi Kordowiak-Zdunek.

Mocno wierzymy, że #razemlepiej!

#kimkolwiekjesteśbądź i twórz z nami te miejsca - zapraszamy :)